Do nové sezóny 2020 s elánem

V nové sezóně 2020 se na našich kurtech setkáváte s několika zásadními změnami.

Cílem těchto změn je zlepšení prostředí tak, abychom se v našem areálu cítili všichni, tedy členové i hosté, dobře a život nám neotravovaly některé věci jako třeba vrzající nebo dokonce chybějící vrátka, vystupující lajny, nefunkční odvodňovací kanálky, prasklé židle a stoly, atd. Až na kurty dorazíte, určitě si změn všimnete.

A další změny k lepšímu postupně realizujeme. Třeba rekonstrukce plotu, výměna plachet na oplocení, instalalace nových oddělovacích sítí mezi jednotlivými kurty, pořízení a doplnění nových stolů a židlí, oprava a nátěr fasády budovy.

Nové vedení, které dostalo od členské základny důvěru na podzim 2019 má plány oddíl postupně proměnit v moderní sportovní jednotku. Velkou ambicí ještě v této sezóně je rozsvícení kurtu 3 a možnost si zahrát večer pod umělým osvětlením.

Doufáme, že pokud se v průběhu sezóny vyskytne potřeba něco opravit či upravit, určitě členové pomohou, tak jako tomu bylo po celý čas v historii našeho klubu. Jak říkají zakládající členové - tvrdá práce vycházela z lásky k tenisu, když bylo potřeba, každý kdo mohl, přiložil ruku k dílu, byla to samozřejmost.

 

MIH