Do nové sezóny 2021 s elánem

Nadcházející sezóna 2021 bude na našich kurtech opět neopakovatelná

Ano, jsme stále pod opatřeními vlády kvůli Covidu-19, ale zůstáváme optimisty. Proto jsme se opět pustili do jarní přípravy kurtů s elánem sobě vlastním. Chceme všechny zájemce o hraní na našich kurtech přivítat s dalšími změnami k lepšímu, alespoň tak doufáme. Na závěr loňské sezóny jsme zprovoznili osvětlení nad kurtem 3. Pozitivní zpětná vazba od klientů způsobila, že jsme se rozhodli rozšířit osvětlení k dalším kurtům. Pokud to finanční i společenská situace dovolí, chtěli bychom rozsvítit světla nad dalším kurtem č. 2. Tak jako v loňské sezóně, cílem změn je postupné zlepšování prostředí v tenisovém areálu tak, aby všichni pociťovali stále lepší komfort při hraní. A další změny přijdou časem, např. větší rekonstrukce plotu, výměna plachet na oplocení, dostavba zídky.

Jarní přípravu kurtů jsme nakonec svěřili celou subdodavatelské firmě, my členové oddílu se zaměříme na úpravy v areálu a začali jsme výkopy pro nové osvětlení. 

Staronové vedení, kterému letos bude končit dvouletý mandát,  má další plány oddíl postupně proměňovat v moderní sportovní jednotku. Pracujeme také na projektu nové pevné haly, která by jednou mohla zakrýt celý kurt 4. Studii již máme.

Jak říkají zakládající členové, kteří zadarmo odpracovali stovky hodin na výstavbě současného areálu - tvrdá práce vycházela z lásky k tenisu, když bylo potřeba, každý kdo mohl, přiložil ruku k dílu, byla to samozřejmost.  A tímto se chceme řídit i my.