O našem tenisovém klubu

Členům a sportovní veřejnosti slouží tři upravené antukové kurty v krásném a klidném prostředí poblíž lesa na rozhraní Lhotky a Modřan. Další čtvrtý kurt je využíván k trénování malých tenistů v kroužcích Domu dětí a mládeže Modřany a k trénování dalších zájemců o tenisové lekce s trenérem. K dispozici všem návštěvníkům areálu je také recepce s občerstvením a televizí či modernizované šatny se sociálním zázemím.

Tenisový oddíl má přes padesát pět stálých členů, aktivní členové hrají dvě pražské soutěže. Pořádáme také pravidelné otevřené amatérské turnaje ve čtyřhrách, turnaje pro speciální věkové kategorie, např. 55+ nebo speciální workshopy pro zájemce o vylepšení úderové techniky. Uvítáme v klubu každého zájemce o tenis, ať už se bude jednat o začátečníka nebo pokročilejšího tenistu, o děti, dospělé či seniory.

V oddíle působí dva kvalifikovaní trenéři. Od května 2019 oddíl také spolupracuje s Domem dětí a mládeže Modřany. 

V současné době hrajeme dle aktuálních opatření vlády ohledně COVID-19, od 25.5. 2020 jsou zase opatření o něco volnější. Zájemců o sportovní vyžití na našich kurtech přibývá, což nás moc těší. Jistě k tomu přispívá vylepšené prostředí našeho areálu, kde je možno v klidu posedět pod slunečníky, pozorovat hráče na kurtech nebo si zajít na občerstvení mezi gamy do naší zmodernizované klubovny.

Náš tenisový oddíl má bohatou historii, která začíná již v roce 1924. Pokud máte zájem  získat více informací, klikněte prosím zde .

 

MIH