O našem tenisovém oddílu

JSME JINÝ TENISOVÝ ODDÍL – OTEVŘENÝ PRO VŠECHNY ZÁJEMCE O REKREAČNÍ TENIS NA PRAZE 12

Tenisový oddíl TJ Spartak Modřany byl založen ještě jako tenisový klub v roce 1924 pod názvem TK Modřany. Oddíl má cca 60 stálých členů. Členům a sportovní veřejnosti slouží v současné době čtyři antukové kurty v krásném a klidném prostředí poblíž lesa na rozhraní Lhotky a Modřan.

Jsme otevřený tenisový oddíl pro všechny. Pořádáme pravidelné otevřené amatérské turnaje ve čtyřhrách, turnaje pro speciální věkové kategorie 55+ nebo zajímavé workshopy pro zájemce o vylepšení úderové techniky. Uvítáme v klubu každého zájemce o tenis, ať už se bude jednat o začátečníka nebo pokročilejšího tenistu, o děti, dospělé či seniory. Aktivní členové hrají pravidelně tři pražské soutěže, od května 2019 spolupracujeme s DDM Modřany, pro který vedeme tenisové kroužky. Spolupracuje také s místní radnicí MČ Praha 12 a zúčastňujeme se společných akcí pro veřejnost formou ukázek tenisové miniškoličky.

Nabídka činností a služeb:

 

Náš tenisový oddíl má bohatou historii, která začíná již v roce 1924. Pokud máte zájem  získat více informací, klikněte prosím ZDE.

 

mih